• Restaurace
  • Penzion
  • Kavárna 99
 

Využití volného času - Třeboň

Lázně Aurora - Třeboň

V docházkové vzdálenosti jsou lázně Aurora (5 min.), lázně Berta (10 min.), rybník Svět (5 min.), bazény, wellness centra, sauny a tobogán v obou lázních, do historického centra (10 min.).

Třeboň a její okolí nabízí velké množství cyklotras a cyklostezek pro všechny věkové kategorie, naučné stezky okolo rybníka Svět, tenisové kurty, veřejné přírodní koupaliště, fitness centra, jízdárnu a hřebčín na Oboře.

Cyklostezky - Třeboňsko

Golfové hřiště je nejbliže v Hluboké nad Vltavou vzdálené 34 km nebo v Nové Bystřici (Česká Kanada) vzdálené 32 km, golfové odpaliště je v městké části Třeboně, Obora směr Branná.

Rybník Rožmberk - Třeboňsko, Třeboň

Mezi dalšími možnostmi vyžití nalezneme horolezeckou stěnu v areálu SOU Rybářského, solárium, rybaření na rybnících v Třeboni a okolí, v zimě možnost provozování zimních sportů (běžky, bruslení, sjezdové lyžování v Nové Bystřici), kulturní vyžití v rámci kulturních akcí města Třeboně (Okolo Třeboně, Anifest, Čochtanova Třeboň, pivovarské slavnosti, zájezdy do divadla v Českém Krumlově s otáčivým hledištěm, divadelní představení v městském Tylově divadle), historické památky (zámek a Schwartzemberská hrobka).

Hraniční přechod s Rakouskem (Gmünd) je vzdálen 32 km, kde je také aquapark.

Třeboňsko je chráněná krajinná oblast (CHKO) s ptačími rezervacemi Velký a Malý Tisý, největší rybník ve střední Evropě - Rožmberk.